Програвач зробить аудіо систему автомобіля безпровідною. Вам більше не потрібно аудіо кабель для прослуховування музики зі смартфона через колонки машини. Сполучення з мобільним апаратом відбувається через Bluetooth. Аксесуар додатково оснащений мікрофоном і дозволяє використовувати гучний зв'язок при відповіді на вхідні дзвінки, щоб Ви змогли повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. Мініатюрний програвач виготовлений з міцних і надійних матеріалів. Міцного ABS-пластика, стійкого до появи корозії алюмінієвого сплаву, термостійкого цинкового сплаву. Зовні він нагадує звичайний кабель. На одному кінці якого коннектор 3.5 мм mini jack - для підключення в аудіо роз'єм на магнітолі, а на іншому - USB. Між собою вони з'єднані спіральним кабелем, як у старих стаціонарних телефонів. Такий шнур не займе багато місця в сумці або бардачку машини. 
Для початку роботи програвач вставляється в роз'єм 3.5 мм аудіо пристрою, а також підключається до USB роз'єму автомобільного зарядного пристрою для живлення. Тепер програвач включений і готовий до роботи. Після цього відразу можна підключати до нього свій смартфон, з якого Ви хочете транслювати музику або аудіо книгу на стаціонарні колонки автомобіля. Вбудований мікрофон дозволяє використовувати програвач як пристрій гучного зв'язку для розмов по мобільному телефону. 

За допомогою адаптора можна перетворити провідну колонку в безпровідну, щоб підключити її до телевізора, смартфону або планшету для прослуховування музики, фільму, серіалу на максимальній гучності. 

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Bluetooth-адаптор Трансмітер CABA01-01 з мікрофоном Baseus

  • Виробник: NoName
  • Модель: Bluetooth CABA01-01
  • Артикул: 91254
  • Наявність: В наявності
  • Ціна за 1 штуку:

    339,9грн.