Умови використання

Будь-ласка, перед використанням цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо Ви з чимось не погоджуєтеся - не використовуйте цей сайт.

Вся інформація, представлена на сайті, носить довідковий характер і можуть не надавати повну інформацію про властивості та характеристики товарів, таких як колір, властивості, розмір і т. д. У випадку виникнення у Покупця питань, стосовно певних властивостей та характеристик товарів, Покупець повинен звернутися до продавця перед оформленням замовлення.

У випадку відсутності замовлених товарів на складі Продавця або його постачальника, включаючи причини, що не залежать від Продавця, Продавець має право вилучити ці товари з замовлення Покупця.

Право власності на товар і всі пов’язані з цим ризики переходять від Продавця до Покупця в момент передачі товару.

Покупець погоджується з умовами шляхом натискання кнопки "Підтвердити замовлення" на останньому етапі оформлення замовлення на сайті.

Предметом продажу є весь представлений на сторінках сайту товар. Продаж товару здійснюється на всій території України крім АР Крим та тимчасово окупованих територій. Продаж товару здійснюється у відповідності до чинного законодавства України. Використовуючи цей магазин Покупець погоджується з умовами продажу і зобов’язується їх виконувати.

Купити можна тільки ті товари, які є представлені на сайті магазину в момент оформлення замовлення. Ціни згідно чинного законодавства вказані в гривні. Всі ціни на товари вказані на сайті. У випадку неправильно вказаної ціни на товар, який було замовлено Покупцем, Продавець при першій же нагоді надає інформацію про зміну ціни Покупцю для підтвердження або анулювання замовлення. У випадку неможливості зв’язатися з Покупцем протягом 2 днів замовлення вважається анульованим.

Ціна товару на сайті може бути змінена Продавцем у односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений і оплачений Покупцем товар зміні не підлягає.

Замовлення може бути оформлено Покупцем самостійно на сайті або повідомленням Продавцю по телефону, факсу, поштою або будь-який іншим методом.

Після оформленні замовлення Покупець повинен надати наступну інформацію: Прізвище, Ім’я, По-батькові Покупця або Отримувача замовлення, адресу доставки замовлення, контактний телефон або електронну адресу.

Після оформлення замовлення Покупцю надається інформація про очікувану дату відправки замовлення. Вказана дата залежить від наявності товару на складі Продавця і часу, необхідного на обробку замовлення.

Терміни постачання товару визначаються відповідно до вказаної на сайті інформації та наявності товару на складі. У випадках неможливості поставки або поставки пізніше за вказаний термін Продавець інформує про це Покупця телефоном, електронною поштою або будь-яким іншим доступним способом.

Терміни доступності  товару, вказані на сайті є орієнтовними і можуть відрізнятися і в більшу і в меншу сторону.

Продавець має право доставляти замовлення частинами.

Відповідальність за терміни доставки після надходження товару на склад транспортної компанії повністю лягає на транспортну компанію.

Для уникнення випадків шахрайства, представник організації, що здійснює доставку замовлення, має право вимагати документи, що підтверджують особу отримувача, а також вказати номер відправлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональної інформації Отримувача.

Покупець повинен прийняти товар згідно з писком замовлення у присутності представника Продавця або представника транспортної компанії. У випадку виникнення розбіжностей повинен бути складений акт для пред’явлення претензій Продавцю.

Якщо товар був доставлений Покупцю у належні строки, але не був отриманий Покупцем з його вини, наступна доставка відбувається в нові терміни, які також узгоджуються з Покупцем, після повторної оплати Покупцем вартості послуг доставки.

Продавець несе відповідальність за постачання неякісних товарів виключно у межах вартості таких товарів. Продавець не несе відповідальності за збитки, які отримав Покупець внаслідок невідповідного використання товарів, придбаних в Продавця.

Повернення вартості товару або обмін неякісного товару проводиться тільки після повернення та отримання товару інтернет-магазином МАРКЕТплюс. Покупець зобов’язаний не пізніше 30 днів після отримання товару повідомити Продавця про всі виявлені невідповідності.

У випадку відмови Покупця від товару інтернет-магазин МАРКЕТплюс зобов’язується повернути йому суму, оплачену Покупцем, крім коштів, оплачених за доставку товару, не пізніше ніж через 10 днів з дати отримання від Покупця відповідних вимог.

У випадку виникнення форс-мажорних обставин (дій непереборної сили, які не залежить від волі сторін), до яких відносять: війна, воєнні дії, міжнародні санкції, валютні обмеження, виникнення інших дій, які спричиняють неможливість виконання Продавцем або Покупцем своїх зобов’язань, сторони звільняються від виконання своїх зобов’язань на термін вказаних обставин. Сторона, нездатна виконати свої зобов’язання, повинна протягом 48 годин повідомити про це іншу сторону.

У випадку виникнення питань та претензій зі сторони Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним йому способом. Усі спори і протиріччя, які виникають внаслідок або у зв’язку з продажем товарів, вирішуються шляхом переговорів. Якщо Покупець і Продавець не можуть дійти згоди, то такі протиріччя повинні бути передані до господарського суду.

Вся інформація, що знаходиться на сайті є власністю Продавця та\або його контрагентів.

Продавець використовує інформацію, отриману від Покупця, для реєстрації Покупця на сайті, для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем, для оцінки та аналізу роботи сайту. Продавець має право відправляти Покупцю повідомлення інформаційно-рекламного змісту. Продавець зобов’язується не розповсюджувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам та представниках Продавця для виконання зобов’язань перед Покупцем.

Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувачів сайту mplus.pp.ua. Ця інформація не використовується для визначення особи відвідувачів.

Продавець не несе відповідальності за інформацію, розміщену на сайті у доступній для всіх формі.

Продавець має право вносити зміни в умови даного договору.

У будь-який момент до підтвердження замовлення Покупець має право відмовитися від купівлі товарів, якщо вказані умови є для нього неприйнятні.