м. Івано-Франківськ, Північний бульвар 5Б, код домофону 6#195
0342-544-992, 095-359-44-14, 097-693-27-41
  • Вуличний світильник WD446
Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху. Вуличний світильник на сонячній батареї використовує в якості енергії сонячне світло, яке заряджає вбудований в світильник акумулятор. Призначений для освітлення вулиць, доріг, дворів, автостоянок, мостів, прилеглих територій будинків, пішохідних доріжок, котеджів і т.д. Особливо зручно де відсутня електроенергія або виникають проблеми з нею. Немає необхідності тягнути дроти, не потрібно платити за електроенергію. Легко здійснюється монтаж на стіну або стовп. Автоматично вмикається з настанням темноти і відключається в світлий час дня. Захищений від вологи і пилу, водонепроникний антикорозійний захист. Світильник має вбудований інфрачервоний датчик руху з кутом огляду 120 градусів, який може контролювати рух в межах 3-5 метрів. Світильник має один режим роботи. 
1 режим - 100% яскравості (ІК-датчик + управління світлом: ввечері люди приходять і він загоряється, люди йдуть і він через 30с гасне). 
Принцип роботи: світильник працює від вбудованого акумулятора, який заряджається вдень від сонця, а вночі є джерелом живлення. Завдяки вбудованому датчику освітленості, ліхтар включається при наближенні рухомого об'єкту, як тільки об'єкт виходить із зони освітлення, ліхтар гасне; Перед установкою необхідно добре зарядити ліхтар від сонця протягом 8 годин. Матеріал корпусу: пластик. 

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Вуличний світильник WD446

  • Виробник: NoName
  • Модель: WD446
  • Артикул: 90095
  • Наявність: Тимчасово немає
  • Ціна за 1 штуку:

    367,5грн.